Field Update (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Basic
ps: ساده

en: Bundle
ps: بنډل
