Field Update (3.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi
