Field Update (3.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి
