File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Preview
bs: Pregled

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
