File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Filename
he: שם קובץ

en: File MIME type
he: סוג MIME של קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Embed
he: הטמעה

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך ומנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר
