File Entity Browser (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: File size
fil: Laki ng talaksan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
