File Entity Browser (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
