File Compressor field (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ca: Aquest camp emmagatzema l'ID d'un camp com un valor enter.

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.
