File Compressor field (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
