File Compressor field (2.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo coma un valor de número enteiro.

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.
