File Compressor field (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Bundle
lv: Komplekts
