File Compressor field (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru ako celočíselnú hodnotu.

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
