File Compressor field (2.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Settings
be: Налады

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
be: Гэтае поле захоўвае ID файла як цэлы лік.

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.
