File Compressor field (2.1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Bundle
el: Ομάδα

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων το ID ενός αρχείου ως έναν ακέραιο αριθμό.

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.
