File Compressor field (2.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Settings
eo: Agordoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
