File Compressor field (2.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Settings
et: Seaded

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Bundle
et: kogum

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
et: See väli säilitab numbrilist faili identifikaatorit.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.
