File Compressor field (2.1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Settings
hu: Beállítások

en: Fields
hu: Mezők

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Usage
hu: Használat

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: About
hu: Leírás

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
hu: Ez a mező egy fájl azonosítóját tartalmazza egész számként.

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.
