File Compressor field (2.1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
