File Compressor field (2.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Settings
mr: संरचना

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
