File Compressor field (2.1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Fields
oc: Camps

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
oc: Aqueste camp emmagazina l'ID d'un camp coma una valor entièr.

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.
