File Compressor field (2.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Settings
sv: Inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: Requirements
sv: Krav

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sv: Det här fältet sparar ID för en fil som heltalsvärde.

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.
