File Compressor field (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: Bundle
ta: பொதி

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்
