File Compressor field (2.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด
