File Compressor field (2.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Fields
vi: Các trường

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
vi: Trường này lưu mã ID của một tệp tin dưới dạng một số nguyên.

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.
