File Compressor field (2.2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Fields
da: Felter

en: Requirements
da: Krav

en: Usage
da: Brug

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Entity type
da: Entity-type

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
da: Dette felt gemmer IDet på en fil som et heltal.

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.
