File Compressor field (2.2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Bundle
ar: الحزمة

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ar: هذا الحقل يخزن معرف الملف (ID) على شكل عدد صحيح.

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.
