File Compressor field (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundle
az: Paket

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.
