File Compressor field (2.2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Fields
fi: Kentät

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Usage
fi: Käyttö

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Bundle
fi: Paketti

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa tiedoston ID:n kokonaislukuna.

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.
