File Compressor field (2.2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
