File Compressor field (2.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Settings
he: הגדרות

en: Fields
he: שדות

en: Requirements
he: דרישות

en: Usage
he: שימוש

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Bundle
he: חבילה

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.
