File Compressor field (2.2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
