File Compressor field (2.2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
