File Compressor field (2.2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas dadi biji wilangan bulat.

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.
