File Compressor field (2.2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Settings
nl: Instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Usage
nl: Gebruik

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Bundle
nl: Bundel

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.
