File De-duplicator (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: No
eu: Ez

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Usage
eu: Erabilera

en: Field types
eu: Eremu motak
