File De-duplicator (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: No
fi: Ei

en: Files
fi: Tiedostot

en: Replace
fi: Korvaa

en: Usage
fi: Käyttö

en: Field types
fi: Kenttätyypit
