File De-duplicator (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: No
lv: Nē

en: Files
lv: Faili

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Usage
lv: Izmantošana
