File De-duplicator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: No
uk: Ні

en: Files
uk: Файли

en: Replace
uk: Замінити

en: Usage
uk: Використання

en: No information available.
uk: Відомості недоступні.

en: Field types
uk: Типи полів
