File De-duplicator (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: No
bo: མིན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས
