File De-duplicator (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Files
ca: Fitxers

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Usage
ca: Ús

en: Field types
ca: Tipus de camps
