File De-duplicator (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: No
et: Ei

en: Files
et: Failid

en: Replace
et: Asenda

en: Field types
et: Väljade tüübid
