File De-duplicator (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: No
gl: Non

en: Files
gl: Ficheiros

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Usage
gl: Uso
