File De-duplicator (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: No
hr: Ne

en: Files
hr: Datoteke

en: Usage
hr: Upotreba
