File De-duplicator (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: No
id: Tidak

en: Files
id: Berkas

en: Replace
id: Tiban

en: Usage
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
