File De-duplicator (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
