File De-duplicator (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: No
nl: Nee

en: Files
nl: Bestanden

en: Replace
nl: Vervangen

en: Usage
nl: Gebruik

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Exact
nl: Nauwkeurig
