File De-duplicator (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: No
pl: Nie

en: Files
pl: Pliki

en: Replace
pl: Zamień

en: Usage
pl: Użycie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Exact
pl: Dokładny
