File De-duplicator (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: No
ru: Нет

en: Files
ru: Файлы

en: Replace
ru: Заменить

en: Usage
ru: Использование

en: No information available.
ru: Информация не доступна.

en: Field types
ru: Типы полей
