File De-duplicator (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: No
sk: Nie

en: Files
sk: Súbory

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Usage
sk: Využitie

en: Field types
sk: Typy polí

en: Exact
sk: Presne
