File De-duplicator (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: No
tr: Hayır

en: Files
tr: Dosyalar

en: Replace
tr: Değiştir

en: Usage
tr: Kullanım

en: No information available.
tr: Bilgi yok.

en: Field types
tr: Alan tipleri
